Zasady współpracy

Dowiedz się jak wygląda współpraca z Gardens Software

więcej...

Kluczowe korzyści

Zobacz jakie korzyści możesz uzyskać dla swojej firmy

więcej...

Nasi Partnerzy

Poznaj naszych Partnerów, dzięki którym Klienci osiągają swoje cele

więcej...

 

Rozwiązania hybrydowe

Nie zawsze aktualnie wykorzystywane rozwiązanie jest wystarczająco elastyczne i zamiast rozwijać, ogranicza biznes. Zdarza się, że nie ma możliwości wdrożenia dodatkowego modułu w satysfakcjonującej cenie. Oferowana przez nas propozycja jest idealnym rozwiązaniem powyższych problemów.

W przypadku, gdy przedsiębiorstwo posiada system informatyczny ERP, ale występują ograniczenia korporacyjne, techniczne lub finansowe w jego rozbudowie, proponujemy rozwiązania hybrydowe. Polegają one na uzupełnieniu brakujących modułów funkcjonalnościami Gardens, które dzięki swojej elastycznej architekturze dają nieomal nieograniczone możliwości, przy  zachowaniu spójności informacji i obniżeniu kosztów wdrożenia zmian. Gardens może stanowić doskonałe dopełnienie, funkcjonującego już w danym przedsiębiorstwie, zintegrowanego systemu do zarządzania.

Gardens sprawia, iż możliwe jest uniknięcie mnożenia wielu różnych systemów w jednej firmie. Proponujemy wybudowanie tylko jednego mostu między dwiema platformami rozwoju, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Symbioza pomiędzy dwiema solidnymi platformami:

                      
 Funkcjonującym systemem                   oraz
                ERP